Четка за заби СРЕБРЕНА(сребрени јони)

Четка за заби СРЕБРЕНА(сребрени јони)

140 MKD
без ДДВ: 119 MKD
Шифра на производ: FH011
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Средно тврда, антиплак четкичка со сребрени јони и DUPONT вештачко влакно со поголема густина од стандардните четки што овозможува подобро чистење. Сребрените јони ги уништуваат 99,9% од бактериите. Препорачуваме употреба и на интердентален восочен црн конец за целосна орална хигиена. Совет од стоматолозите е да ја менувате четкичката на секои 2-3 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS