БЕЗАМОНИАЧНА БОЈА ЗА КОСА СО КАВИЈАР И КЕРАТИН KAYPRO CAVAIR SUPREME 100МЛ
  • БЕЗАМОНИАЧНА БОЈА ЗА КОСА СО КАВИЈАР И КЕРАТИН KAYPRO CAVAIR SUPREME 100МЛ

БЕЗАМОНИАЧНА БОЈА ЗА КОСА СО КАВИЈАР И КЕРАТИН KAYPRO CAVAIR SUPREME 100МЛ

250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Производител: Kepro
Шифра на производ: CS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Број на нијанса :

Amonia FREE & PPD Free

Регенерира за време на боењето и 100% ги покрива белите влакна

 

KAYPRO® е професионална крем-боја за коса, со кавијар и кератин.

Регенерира за време на боењето и 100% ги покрива белите влакна.
Дава интензивни, трајни бои со здрава, сјајна нијанса.
 
Богат избор од различни нијанси.
 
БЕЗ АМОНИЈАК!
 
Пакување: 100мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS