Depileve Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл. Наменет за домашна употреба после депилација или бричење. Формулиран со салицилна киселина, FOLISAN спречува и третира враснати влакна како и инфекции и воспалувања на фоликулите.  Ролонот овозможува прецизно и таргетирао аплицирање. .. Category: Депилација  >  Козметика и додатоци  >  Мажи Product #: BP006 Regular price: 270 ден. 270 Available from: Depileve
Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл.
  • Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл.
  • Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл.

Barbepil Folisan - Лосион против Враснати Влакна 10мл.

270 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: BP006
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Наменет за домашна употреба после депилација или бричење. Формулиран со салицилна киселина, FOLISAN спречува и третира враснати влакна како и инфекции и воспалувања на фоликулите. 

Ролонот овозможува прецизно и таргетирао аплицирање.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: barbepil, folisan

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS