Nesti Dante Бебешки сапун Nesti Dante 250 гр Природен, нежен сапун за ултра-чувствителната бебешка кожа. .. Category: Сапуни  >  Хигиена Product #: NDE01 Regular price: 240 ден. 240 Available from: Depileve
Бебешки сапун Nesti Dante 250 гр
  • Бебешки сапун Nesti Dante 250 гр
  • Бебешки сапун Nesti Dante 250 гр

Бебешки сапун Nesti Dante 250 гр

240 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDE01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Природен, нежен сапун за ултра-чувствителната бебешка кожа.

Purissimo
Pure Soap Fragnance Free ЕКСТРА НЕЖЕН БЕБЕШКИ САПУН 250 гр - Светот е полн со доживувања на среќа при првите допири со вода. Неутрален, со еудермички масла, збогатен со екстракти од невен и протеини од сладок бадем. Идеален за Вас и Вашето бебе.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: priroden, sapun, baby, nezna, formula

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS