Kepro Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл. Идеална за плава, бланширана, сива или коса со руси прамени. Го минимизира жолтиот пигмент и инстантно и дава свиленкаст изглед, живост и сјај на косата. Ја навлажнува, лесно се расчешлува без да се губи волуменот на косата и прави обвивка на влакното со што не дозволува оштетување и појава на фризз ефект.   Начин на употреба: Нанесете после шампонирање на влажна коса, по должината и врво.. Category: Коса  >  Кондиционери Product #: KP138 Regular price: 540 ден. 540 Available from: Depileve
Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл.
  • Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл.
  • Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл.
  • Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл.
  • Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл.
  • Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл.
  • Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл.

Anti Yellow двофазен кондиционер 150мл.

540 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP138
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Идеална за плава, бланширана, сива или коса со руси прамени.

Го минимизира жолтиот пигмент и инстантно и дава свиленкаст изглед, живост и сјај на косата. Ја навлажнува, лесно се расчешлува без да се губи волуменот на косата и прави обвивка на влакното со што не дозволува оштетување и појава на фризз ефект.

 

Начин на употреба: Нанесете после шампонирање на влажна коса, по должината и врвовите. Измасирајте и расчешлајте. Да не се плакне.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS