UV лампа со тајмер 36W
  • UV лампа со тајмер 36W
  • UV лампа со тајмер 36W
  • UV лампа со тајмер 36W

UV лампа со тајмер 36W

1.500 ден.
Производител: Gnail
Шифра на производ: 6600
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

36 W – УВ лампа за печење нокти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Gnail UV лампа со тајмер 36W 36 W – УВ лампа за печење нокти. .. Category: Маникир  >  Надградба (гел)  >  Надградба (акрил)  >  Гел-лак Product #: 6600 Regular price: 1.500 ден. 1.500
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS