UV LED лампа 36W-3T
  • UV LED лампа 36W-3T
  • UV LED лампа 36W-3T
  • UV LED лампа 36W-3T

UV LED лампа 36W-3T

700 ден.
Производител: Gnail
Шифра на производ: 6717
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Лесно пренослива UV лампа за надградба на нокти. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: uv, lapma, nokti, nadgradba, manikir
Gnail UV LED лампа 36W-3T Лесно пренослива UV лампа за надградба на нокти.  .. Category: Маникир  >  Надградба (гел)  >  Надградба (акрил)  >  Гел-лак Product #: 6717 Regular price: 700 ден. 700
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS