TERMIX Professional – Четка за фенирање
  • TERMIX Professional – Четка за фенирање
  • TERMIX Professional – Четка за фенирање

TERMIX Professional – Четка за фенирање

660 ден.
Производител: Termix
Шифра на производ: TX05
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Дијаметар:

Професионална алуминиумска термална четка со најлонски влакна, идеална за сите типови на фризури. Алуминиумот подолго ја задржува топлината за време на фенирањето (го редуцира времето на фенирање за -50%), во споредба до дрвена четка.

  • Еластични влакна, отпорни на топење од топлина
  • Распоредот на влакната под агол од 90° подобро пенетрираат во косата
  • Специјално дизајнирани отвори, за поголем проток на воздух
  • Ергономски дизајн
  • Водоотпорна

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Termix TERMIX Professional – Четка за фенирање Професионална алуминиумска термална четка со најлонски влакна, идеална за сите типови на фризури. Алуминиумот подолго ја задржува топлината за време на фенирањето (го редуцира времето на фенирање за -50%), во споредба до дрвена четка. Еластични влакна, отпорни на топење од топлина Распоредот на влакната под агол од 90° подобро пенетрираат во косата Специјално дизајнирани отвори, за погол.. Category: Коса  >  Четки Product #: TX05 Regular price: 660 ден. 660
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS