TERMIX Nature – револуционерна четка
  • TERMIX Nature – револуционерна четка
  • TERMIX Nature – револуционерна четка
  • TERMIX Nature – револуционерна четка

TERMIX Nature – револуционерна четка

1.050 ден.
Производител: Termix
Шифра на производ: TX25
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Дијаметар:

Голема технолошка револуција

Прва четка за коса која постигнува почист, поздрав воздух. TERMIX лансира алатка способна да се бори против климатските промени на пазарот.

Линијата на четки за коса Termix Professional Nature е направена со иновативен природен материјал, кој нуди каталитички својства кои овозможуваат апсорпција на штетните гасови во корисни соединенија, придонесувајќи за прочистување на воздухот со намалување на концентрацијата на овие загадувачи во неговата околина.

Овој процес на конверзија е константен, дење и ноќе, елиминирајќи секаков вид на контаминација штетна за кожата и луѓето, без потреба од надворешни извори да ја активираат.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Termix TERMIX Nature – револуционерна четка Голема технолошка револуција Прва четка за коса која постигнува почист, поздрав воздух. TERMIX лансира алатка способна да се бори против климатските промени на пазарот. Линијата на четки за коса Termix Professional Nature е направена со иновативен природен материјал, кој нуди каталитички својства кои овозможуваат апсорпција на штетните гасови во корисни соединенија, придонесувајќи за прочист.. Category: Коса  >  Четки Product #: TX25 Regular price: 1.050 ден. 1.050
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS