TERMIX Basic – Четка за средно густа коса
  • TERMIX Basic – Четка за средно густа коса
  • TERMIX Basic – Четка за средно густа коса

TERMIX Basic – Четка за средно густа коса

960 ден.
Производител: Termix
Шифра на производ: TX02
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Дијаметар:

ИДЕАЛНА ЗА СУВА КОСА

Влакната на четката Evolution Basic се идеални за типови на коса со средна густина.

Четката за коса Termix Evolution Basic е единствената четка дизајнирана да ги контролира проблемите со дехидратација на овој тип на коса со комбинирање на дизајнот на нејзината цевка и количината и специфичната дебелина на јонизираните најлонски влакна.

  • 10% подобра вентилација од стандардните четки (заради широките дијамантски отвори во облик на дијамант)
  • Површина отпорна на топлина до 300ºC
  • Супер-брза работа (30% намалено време на фенирање)
  • Нелизгава и нелеплива површина (заштита од средства за стилизирање)
  • Ергономски дизајн (удобна за долготрајна употреба)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Termix TERMIX Basic – Четка за средно густа коса ИДЕАЛНА ЗА СУВА КОСА Влакната на четката Evolution Basic се идеални за типови на коса со средна густина. Четката за коса Termix Evolution Basic е единствената четка дизајнирана да ги контролира проблемите со дехидратација на овој тип на коса со комбинирање на дизајнот на нејзината цевка и количината и специфичната дебелина на јонизираните најлонски влакна. 10% подобра вентилација од ст.. Category: Коса  >  Четки Product #: TX02 Regular price: 960 ден. 960
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS