Super Food Matcha & Chia  - маска со мака и чија

Super Food Matcha & Chia - маска со мака и чија

118 ден.
Производител: 7th Heaven
Шифра на производ: 1058
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Постигнете сјаен тен со помош на оваа богата маска со Мака и Чија

Збогатена со смирувачка Мака, хидрирачко Чија семе и Моринга за прочистување.

Маските од глина, доколку се користат редовно на неделна основа, ќе ја оптимизираат вашата рутина за супер чиста кожа која има склоност кон црвенила и неизедначен тон.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

7th Heaven Super Food Matcha & Chia - маска со мака и чија Постигнете сјаен тен со помош на оваа богата маска со Мака и Чија Збогатена со смирувачка Мака, хидрирачко Чија семе и Моринга за прочистување. Маските од глина, доколку се користат редовно на неделна основа, ќе ја оптимизираат вашата рутина за супер чиста кожа која има склоност кон црвенила и неизедначен тон. .. Category: Маски  >  SUPER FOOD Product #: 1058 Regular price: 118 ден. 118
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS