Super Food Canabis Sativa  - маска со канабис

Super Food Canabis Sativa - маска со канабис

118 ден.
Производител: 7th Heaven
Шифра на производ: 1057
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Смирете ја кожата и чувствата со оваа пилоф маска со Канабис Сатива. 

Дополнителната инфузија од мирисна Куркума, антибактериски мед и масло од канабис ќе го измазнат лицето и ќе го осветлат тенот со нежниот пилинг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

7th Heaven Super Food Canabis Sativa - маска со канабис Смирете ја кожата и чувствата со оваа пилоф маска со Канабис Сатива.  Дополнителната инфузија од мирисна Куркума, антибактериски мед и масло од канабис ќе го измазнат лицето и ќе го осветлат тенот со нежниот пилинг. .. Category: Маски  >  SUPER FOOD Product #: 1057 Regular price: 118 ден. 118
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS