Паста за заби SCUDO NATURALE 75ml

Паста за заби SCUDO NATURALE 75ml

450 ден.
Производител: Forhans
Шифра на производ: FH017
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Гел без абразивно дејство на дентинот и непцата.

Дневно дејство на гел за паста за заби кој ги зајакнува заштитните системи на мукозата, го намалува забниот плак, спречува орална иритација и лош здив.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Forhans Паста за заби SCUDO NATURALE 75ml Гел без абразивно дејство на дентинот и непцата. Дневно дејство на гел за паста за заби кој ги зајакнува заштитните системи на мукозата, го намалува забниот плак, спречува орална иритација и лош здив. .. Category: Хигиена  >  Орална хигиена Product #: FH017 Regular price: 450 ден. 450
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS