7th Heaven Super Natural Kombucha & Turmeric Face Mask- природна маска за лице

7th Heaven Super Natural Kombucha & Turmeric Face Mask- природна маска за лице

150 ден.
Производител: Montagne Jeunesse
Шифра на производ: 1064
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уникатни придобивки за чистење на кожата. Куркумата и комбухата се совршена комбинација за да ја минимизираат појавата на порите и за да се извлечат токсините од Вашите пори.

Како да се користи

  • Отстранете ја маската од пакувањето
  • Ставете ја маската на лицето порамнувајќи ги со очите, носот и устата.
  • Седнете и опуштете се за 15-20 минути
  • Отстранете ја маската од вашето лице со топла вода и нежно масирајте за неколку минути

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Montagne Jeunesse 7th Heaven Super Natural Kombucha & Turmeric Face Mask- природна маска за лице Комбухата е стручно избрана како клучна состојка во нашите Super Naturals маски поради нејзините уникатни придобивки за чистење на кожата. Куркумата и комбухата се совршена комбинација за да ја минимизираат појавата на порите и за да се извлечат токсините од Вашите пори. Како да се користи Отстранете ја маската од пакувањето Ставете ја маската на лицето порамнувајќи ги со очите, носот и.. Category: Маски  >  SUPER FOOD Product #: 1064 Regular price: 150 ден. 150
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS