Fab Face Moisturising Coconut Cream Mask- маска за лице

Fab Face Moisturising Coconut Cream Mask- маска за лице

80 ден.
Производител: Montagne Jeunesse
Шифра на производ: 2120
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ја искористивме хидратнтната добрина на свежата кокоосова вода за да го нахраните и ревитализирајте Вашиот тен.

Како да се користи

  • Отстранете ја маската од пакувањето
  • Ставете ја маската на лицето порамнувајќи ги со очите, носот и устата.
  • Седнете и опуштете се за 15-20 минути
  • Отстранете ја маската од вашето лице со топла вода и нежно масирајте за неколку минути

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Montagne Jeunesse Fab Face Moisturising Coconut Cream Mask- маска за лице Ја искористивме хидратнтната добрина на свежата кокоосова вода за да го нахраните и ревитализирајте Вашиот тен. Како да се користи Отстранете ја маската од пакувањето Ставете ја маската на лицето порамнувајќи ги со очите, носот и устата. Седнете и опуштете се за 15-20 минути Отстранете ја маската од вашето лице со топла вода и нежно масирајте за неколку минути   .. Category: Маски  >  Кремасти Product #: 2120 Regular price: 80 ден. 80
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS