Термо-Активна Крема против ЦЕЛУЛИТ ANESI 500мл

Термо-Активна Крема против ЦЕЛУЛИТ ANESI 500мл

1.650 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: 6380
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Мулти-фазна, термо-активна Емулзија со кофеински Липозоми, Гуарана, екстракти од Л-Карнитин.
Правилно го обликува телото и ги скулптурира облините.
 
Содржи екстракт од бршлен, идеален за третирање на ткива што задржуваат течности.
Збогатен со Ретинол за интензивирање и продолжување на дејството на анти-целулитниот крем.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Anesi Термо-Активна Крема против ЦЕЛУЛИТ ANESI 500мл Мулти-фазна, термо-активна Емулзија со кофеински Липозоми, Гуарана, екстракти од Л-Карнитин. Правилно го обликува телото и ги скулптурира облините.   Содржи екстракт од бршлен, идеален за третирање на ткива што задржуваат течности. Збогатен со Ретинол за интензивирање и продолжување на дејството на анти-целулитниот крем. .. Category: Тело  >  Анти-Целулит Product #: 6380 Regular price: 1.650 ден. 1.650
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS