Fresh Mix Jelly Хијалуронска киселина 20мл.

Fresh Mix Jelly Хијалуронска киселина 20мл.

990 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANJ13
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ниско молекуларната Хијалуронска киселина заедно со Хидро гел ја хидрира кожата, осветлува и ги пополнува брчките.

Притиснете го копчето за активните состојки да се спојат со Хидро гелот и протресете убаво.

Нанесете 1-2 пумпици на чиста кожа, наутро и навечер.

Се препорачува за сува, чувствителна или опуштена кожа во комбинација со Витамин Ц гелот (сува кожа) или Пантенол Б5 гелот (кожа со црвенила).

Одлично се комбинира со професионалните третмани Aqau VitalLuminocityHarmonyEpigenese i Vitamin C

Anesi Lab

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Anesi Fresh Mix Jelly Хијалуронска киселина 20мл. Ниско молекуларната Хијалуронска киселина заедно со Хидро гел ја хидрира кожата, осветлува и ги пополнува брчките. Притиснете го копчето за активните состојки да се спојат со Хидро гелот и протресете убаво. Нанесете 1-2 пумпици на чиста кожа, наутро и навечер. Се препорачува за сува, чувствителна или опуштена кожа во комбинација со Витамин Ц гелот (сува кожа) или Пантенол Б5 гелот (кожа с.. Category: Fresh Mix Jelly Product #: ANJ13 Regular price: 990 ден. 990
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS