Foliserum DEPILEVE 30ml. против враснати влакна

Foliserum DEPILEVE 30ml. против враснати влакна

550 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: DEC008
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ултра навлажнувачки серум кој се аплицира после депилација.

Во себе содржи салицилна киселина која превенира во создавањето на поткожни влакна. Богата со Q10 и церамиди за да ја штити бариерата и ја обновува кожата.

Нанесувајте редовно, директно на местото се додека не израсне влакното.

Внимание: производот да не го користат лица алергични на салицилна киселина.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: depileve, serum, foliserum
Depileve Foliserum DEPILEVE 30ml. против враснати влакна Ултра навлажнувачки серум кој се аплицира после депилација. Во себе содржи салицилна киселина која превенира во создавањето на поткожни влакна. Богата со Q10 и церамиди за да ја штити бариерата и ја обновува кожата. Нанесувајте редовно, директно на местото се додека не израсне влакното. Внимание: производот да не го користат лица алергични на салицилна киселина. .. Category: Депилација  >  Тело  >  Козметика и додатоци Product #: DEC008 Regular price: 550 ден. 550
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS