Folimousse - пена за по депилација 190мл.

Folimousse - пена за по депилација 190мл.

830 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: DEC009
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пена за по депилација која ја освежува кожата, врши деконгестија и ги елиминира остатоците од восок.

Формула базирана на фито-активни био комплекси кои во комбинација го намалуваат растот на влакната.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Depileve Folimousse - пена за по депилација 190мл. Пена за по депилација која ја освежува кожата, врши деконгестија и ги елиминира остатоците од восок. Формула базирана на фито-активни био комплекси кои во комбинација го намалуваат растот на влакната.   .. Category: Депилација  >  Козметика и додатоци Product #: DEC009 Regular price: 830 ден. 830
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS