Derela - Гел за туширање 750мл.
 • Derela - Гел за туширање 750мл.
 • Derela - Гел за туширање 750мл.
 • Derela - Гел за туширање 750мл.
 • Derela - Гел за туширање 750мл.
 • Derela - Гел за туширање 750мл.
 • Derela - Гел за туширање 750мл.
 • Derela - Гел за туширање 750мл.
 • Derela - Гел за туширање 750мл.

Derela - Гел за туширање 750мл.

125 ден.
Производител: Fresh Feel
Шифра на производ: DR015x
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Мирис:

Гелот за туширање од Derela Spain е погоден за сите типови на кожа.

Неговата кремаста пена и егзотичниот мирис гарантираат дека времето за капење е најдобриот дел од денот.

Семеен формат.

 • Произведено во Шпанија, ЕУ
 • Веганска формула
 • Ph 5,5
 • Сите типови на кожа
 • Големо семејно пакување од 750мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Fresh Feel Derela - Гел за туширање 750мл. Гелот за туширање од Derela Spain е погоден за сите типови на кожа. Неговата кремаста пена и егзотичниот мирис гарантираат дека времето за капење е најдобриот дел од денот. Семеен формат. Произведено во Шпанија, ЕУ Веганска формула Ph 5,5 Сите типови на кожа Големо семејно пакување од 750мл. .. Category: Гел за туширање Product #: DR015x Regular price: 125 ден. 125
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

 • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
 • +389 (076) 344 426
 • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS