Fresh Feel ДЕО ролон АВОКАДО 75мл.

Fresh Feel ДЕО ролон АВОКАДО 75мл.

115 ден.
Производител: Fresh Feel
Шифра на производ: FF051
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Содржи екстракт од авокадо, помага во одржување на влажноста и длабока хидратација на кожата, а неговата формулација е без алкохол, па затоа не предизвикува алергии на кожата.

Овој ролон против потење има освежителен мирис со висока издржливост што го одржува телото миризливо долго време и го контролира потењето на телото.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Fresh Feel Fresh Feel ДЕО ролон АВОКАДО 75мл. Содржи екстракт од авокадо, помага во одржување на влажноста и длабока хидратација на кожата, а неговата формулација е без алкохол, па затоа не предизвикува алергии на кожата. Овој ролон против потење има освежителен мирис со висока издржливост што го одржува телото миризливо долго време и го контролира потењето на телото. .. Category: Хигиена  >  Дезодоранси Product #: FF051 Regular price: 115 ден. 115
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS