ANESI Epigenesse FLASH LIFT ампули 6×1.5ml.

ANESI Epigenesse FLASH LIFT ампули 6×1.5ml.

1.290 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANP01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Flash Lift Ампули

Потентни лифтинг ампули за моментали ефекти со видливи и долготрајни затегнувачки придобивки.

Моменталниот лифтинг и затегнувачки ефект ги намалува порите и ја подобрува структурата на кожата за помазен и подмладен тен.

Нанесете на чиста кожа секогаш кога ќе имате потреба за дополнителен лифтинг или разувавувачки ефект. Идеални за сите типови кожа и специјални прилики!

Може да се користи со или без навлажнувач. Оставете целосно да се впие пред да ја нанесувате шминката.

• Pore Reductyl NT: (Agaric Acid) Природен астрингент кои ги минимизира порите, измазнува и хидрира за моментален “WOW” ефект
• Cobiolift: Моментален лифтинг филмоген со измазнувачки ефект врз брчките.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Anesi, Epigenesse, lice
Anesi ANESI Epigenesse FLASH LIFT ампули 6×1.5ml. Flash Lift Ампули Потентни лифтинг ампули за моментали ефекти со видливи и долготрајни затегнувачки придобивки. Моменталниот лифтинг и затегнувачки ефект ги намалува порите и ја подобрува структурата на кожата за помазен и подмладен тен. Нанесете на чиста кожа секогаш кога ќе имате потреба за дополнителен лифтинг или разувавувачки ефект. Идеални за сите типови кожа и специјални прилики! .. Category: Epigenesse Product #: ANP01 Regular price: 1.290 ден. 1.290
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS