AMORE Nesti Dante 170g.
  • AMORE Nesti Dante 170g.
  • AMORE Nesti Dante 170g.
  • AMORE Nesti Dante 170g.
  • AMORE Nesti Dante 170g.

AMORE Nesti Dante 170g.

160 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDM
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Amore - врста:

Природни растителни сапуни со волшебни мириси

Amore
Amore Liberty Свеж допир на Ветивер, Бергамот и Морски цвет
Amore Passionel Заводлива нота на Егзотично овошје, Портокал, Бадем и Ванила
Amore Relax Медитативни мириси на Килибар, Лаванда и Цитрон
Amore Serenity Интензивни ноти на Иланг Иланг, Роза и Јасмин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nesti Dante AMORE Nesti Dante 170g. Природни растителни сапуни со волшебни мириси .. Category: Сапуни  >  Хигиена Product #: NDM Regular price: 160 ден. 160
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS