ANESI 3C Витамин крем 50мл.

ANESI 3C Витамин крем 50мл.

1.690 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANC01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Погоден за сите типови на кожа со антиоксиданти Витамин Ц, Коензим Q10 и Витамин Е за помош во борбата против слободните радикали, обновување на кожата и осветлување.

Морски колаген и стем клетки од јаболка за хидратација и забрзување на клреточната регенерација, во комбинација со хранливи растителни масла за омекнување на кожата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Anesi ANESI 3C Витамин крем 50мл. Погоден за сите типови на кожа со антиоксиданти Витамин Ц, Коензим Q10 и Витамин Е за помош во борбата против слободните радикали, обновување на кожата и осветлување. Морски колаген и стем клетки од јаболка за хидратација и забрзување на клреточната регенерација, во комбинација со хранливи растителни масла за омекнување на кожата. .. Category: 3Ц Витамин Product #: ANC01 Regular price: 1.690 ден. 1.690
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS