Lakme Репаративен СЕТ: Шампон + Регенератор LAKME Длабински ја храни сувата и кршлива коса. Ја враќа мекоста и природното ниво на хидратација.   ФОРМУЛА: WAATM: Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното. Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко во влакното враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје. БЕЗ.. Category: Коса  >  Шампони  >  Кондиционери Product #: LTD02 Regular price: 1.090 ден. 1.090 Available from: Depileve
Репаративен СЕТ: Шампон + Регенератор LAKME

Репаративен СЕТ: Шампон + Регенератор LAKME

1.090 ден.
Производител: Lakme
Шифра на производ: LTD02
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Длабински ја храни сувата и кршлива коса. Ја враќа мекоста и природното ниво на хидратација.
 
ФОРМУЛА:
WAATM:
Природна пченична амино киселина која делува на внатрешноста на влакното.
Комплекс со силна хидратантна моќ, амино киселините се абсорбираат длабоко во влакното
враќајќи го оптималното ниво на хидратација. Косата го обновува својот
баланс, сјај, мекост, флексибилност и здравје.
БЕЗ ПАРАБЕНИ, ПЕГ и МИНЕРАЛНИ МАСЛА
 
АКТИВНИ СОСТОЈКИ:

Масло од Абисинија (богато со Омега 3 и 6 масни киселини): косата ги враќа
природните својства: јачина, мекост и сјај. Го подобрува расчешлувањето.
Церамиди: Ја обновува косата од коренот до краевите. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: set, suva, ostetena, kosa, obnovuva

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS