Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml Anti-Age Смути за тело од Акаи бобинки 200ml
Збогум на сувата кожа, Здраво на свилено нежната кожа!   Намачкајте од ова супер сочно см..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Купка за Тело INSIGHT 400мл (Organic)
Купка за тело со Органски екстракти. Нежно ја чисти кожата и не го нарушува хидро-липидниот балан..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Лак за коса Crunchy (силен и флексибилен) LAKME 300мл
Замислете! Цврсто обликување, а косата повторно изгледа лелеаво и природно.   Предности: ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Лосион за Тело INSIGHT 250мл (Organic)
Лосион за тело со Органски екстракти. Длабински го потхранува епидермисот и му ја подобрува струк..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Маска за многу Сува коса (Органска) INSIGHT 250мл
Отплеткува, негува и длабински ја реконструира сувата коса. На косата и го враќа сјајот. Содржи..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Органска маска за многу Сува коса 200мл OWAY
O-WAY Moisturizing Mask 500ml наменета за многу сува коса Содржи: Органскo Гинко Билоб..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Потхранувачки крем за стапала (за многу сува кожа) BELFEET 100 мл
Балансирана, хранлива и хидратантна крема за нозе.  Ја репарира оштетената и ја освежува девит..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Пудра (креда) за коса LAKME 10гр
Пудра со мат ефект за постигнување текстура и сув финиш. Предности: Екстра волумен и супериорна фле..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Репаративен СЕТ: Шампон + Регенератор LAKME
Длабински ја храни сувата и кршлива коса. Ја враќа мекоста и природното ниво на хидратација.  ..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
Репаративни Капки за Сува и Кршлива коса LAKME 100мл
Ги обновува и измазнува оштетените врвови. Создава бариера која ја штити косата од надворешни влија..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
Ресторативен Кондиционер за Сува и Кршлива коса LAKME 300мл
Длабински хидрира и исхранува. Косата ја враќа природната состојба. Чешлањето е видливо и моменталн..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Ресторативен Шампон за Сува и Кршлива коса LAKME 300мл
Длабински ја храни сувата и кршлива коса. Ја враќа мекоста и природното ниво на хидратација.  ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Ресторативна Маска за Сува и Кршлива коса LAKME 250мл
Длабински исхранува и ја обновува оштетената коса од внатре. Обезбедува на влакното структурни елем..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Ролон Маслинка Восок Depileve 100гр.
Поради својствата на маслиновото масло исклучително е погоден за длабинска нега дури и на најспециф..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Серум за Оштетени врвови (Органски екстракти) INSIGHT 50мл
Ги обновува раздвоените врвови, ја хидрира косата и ја прави мека и сјајна. Се нанесуваат неколку..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Смути за тело од Бурити овошје Смути за тело од Бурити овошје
Завиткајте ја Вашата кожа во мек пешкир кој е полн со потентни антиоксиданти. Интензивната свежа ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS