Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кондиционер против Оштетена коса INSIGHT 500мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена и истоштена коса. Содржи: Органски пченични..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Маска за сериозно Оштетена коса LAKME 250мл
Маска која делува моментално за потхранување и хидратација на скалпот и сувата коса. Косата станува..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.
Маска против Оштетена коса (Органска) INSIGHT 250мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменета за оштетена и истоштена коса. Содржи: Органски пченичн..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Пудра за реконструкција на многу оштетена коса INSIGHT 35гр.
Концентрирана маска (во пудра) за реконструкција на многу оштетена и сува коса. На влакното му дава ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Репаративен СЕТ: Шампон + Регенератор LAKME
Длабински ја храни сувата и кршлива коса. Ја враќа мекоста и природното ниво на хидратација.  ..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
Репаративни Капки за Сува и Кршлива коса LAKME 100мл
Ги обновува и измазнува оштетените врвови. Создава бариера која ја штити косата од надворешни влија..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
Ресторативен Шампон за Сува и Кршлива коса LAKME 300мл
Длабински ја храни сувата и кршлива коса. Ја враќа мекоста и природното ниво на хидратација.  ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Серум за сериозно Оштетена коса LAKME 30мл
Специјален репаративен гел за сува и оштетена коса. Ја заштитува косата од кршење.   АКТИВНИ ..
910 ден.
без ДДВ: 771 ден.
Спреј за реконструкција на многу оштетена коса INSIGHT 35гр.
Идеален за безживотна, оштетена и непослушна коса. Ја хидрира косата, и дава енергија и ја прави отп..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Терапевтски кондиционер за сериозно Оштетена коса LAKME 300мл
Кондиционер за сува и многу сува коса. Косата станува лесна за расчешлување.    АКТИВНИ ..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Шампон за сериозно Оштетена коса LAKME 300мл
Ревитализирачки шампон за сува и многу сува коса. Благодарејќи на нежното дејство на чистење може д..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Шампон против Оштетена коса INSIGHT 400мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена коса. Содржи: Органски пченични никулци, пу..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Шок Ампули за сериозно Оштетена коса LAKME 8х8мл
Овој концентрат со интензивно дејство длабински исхранува и хидрира. Косата станува лесна за расчеш..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.169 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS