Depileve Гел за Смирување од чајно дрво по Депилација Depileve 200мл. Разладувачки гел за смирување и освежување на кожата по депилација. Помага да се затворат порите и делува како балсам. Содржи чајно дрво за ревитализација, хидратација и смирување. .. Category: Депилација  >  Козметика и додатоци Product #: 6226 Regular price: 410 ден. 410 Available from: Depileve
Гел за Смирување од чајно дрво по Депилација Depileve 200мл.

Гел за Смирување од чајно дрво по Депилација Depileve 200мл.

410 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6226
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Разладувачки гел за смирување и освежување на кожата по депилација. Помага да се затворат порите и делува како балсам. Содржи чајно дрво за ревитализација, хидратација и смирување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS