Златен восок за сите намени (топол) Depileve 400гр

Златен восок за сите намени (топол) Depileve 400гр

480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6106/1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Оригинална формула од чиста борова смола, пчелин восок и ланолин

Оригинална формула со кремаста конзистентност.
Направен од природна, чиста борова смола, чист пчелин восок и ланолин, 
за да ја одржи еластичноста и на ниска температура.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: нормална.
Зони: за цело тело.

2 пакувања од 500 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS