Laiseven WASHER Adrenalin Effect 600мл. - гел за туширање+шампон Подгответе се за ритамот на големиот град. Формула инспирирана од космополитскиот ЊуЈорк, градот кои никогаш не спие. Предизвикувајте се себеси секој ден, НОН-СТОП. Почувствувајте го адреналинскиот ефект! .. Category: Шампони  >  Мажи  >  Гел за туширање Product #: FF032 Regular price: 399 ден. 399 Available from: Depileve
WASHER Adrenalin Effect 600мл. - гел за туширање+шампон

WASHER Adrenalin Effect 600мл. - гел за туширање+шампон

399 ден.
Производител: Laiseven
Шифра на производ: FF032
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Подгответе се за ритамот на големиот град. Формула инспирирана од космополитскиот ЊуЈорк, градот кои никогаш не спие.

Предизвикувајте се себеси секој ден, НОН-СТОП.

Почувствувајте го адреналинскиот ефект!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: washer, gel, dush, tushiranje, sport

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS