D`eyeko D'Eyeko TRIPLE 3001 Меки, лесни и со природен изглед, трослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. .. Category: Трепки  >  Трослојни трепки Product #: DE3001 Regular price: 320 ден. 320 Available from: Depileve
D'Eyeko TRIPLE 3001
  • D'Eyeko TRIPLE 3001
  • D'Eyeko TRIPLE 3001

D'Eyeko TRIPLE 3001

320 ден.
Производител: D`eyeko
Шифра на производ: DE3001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Меки, лесни и со природен изглед, трослојни.
Изработени од природно влакно. 
100% рачна изработка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS