Gnail UV лампа со тајмер 36W 36 W – УВ лампа за печење нокти. .. Category: Маникир  >  Надградба (гел)  >  Надградба (акрил) Product #: 6600 Regular price: 1.500 ден. 1.500 Available from: Depileve
UV лампа со тајмер 36W
  • UV лампа со тајмер 36W
  • UV лампа со тајмер 36W
  • UV лампа со тајмер 36W

UV лампа со тајмер 36W

1.500 ден.
Производител: Gnail
Шифра на производ: 6600
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

36 W – УВ лампа за печење нокти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS