UV LED лампа 120W SUN-BQ-5T
  • UV LED лампа 120W SUN-BQ-5T
  • UV LED лампа 120W SUN-BQ-5T

UV LED лампа 120W SUN-BQ-5T

4.700 ден.
Производител: Silcare
Шифра на производ: 6600/3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

120 W – УВ ЛЕД лампа за печење нокти со 36 лед диоди.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: manikir, uv, lampa, tajmer, large

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS