Снопчиња

Снопчиња

Додајте им на трепките пополн, подолг изглед кој привлекува внимание

со овие лесно наносливи индивидуални трепки со чвор во коренот. Лесни и водоотпорни.

Достапни во 3 варијанти на должина: кратки, средни и долги.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
D'Eyeko SHORT BLACK
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko MEDIUM BLACK
Додајте им на трепките пополн, природен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko LONG BLACK
Додајте им на трепките пополн, нагласен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS