Двослојни трепки

Двослојни трепки

Меки, лесни и со природен изглед, двослојни.
Изработени од природно влакно. 
100% рачна изработка.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
D'Eyeko DOUBLE 2001
Меки, лесни и со природен изглед, двослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
D'Eyeko DOUBLE 2002
Меки, лесни и со природен изглед, двослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS