За волумен

За волумен

Меки, лесни и со природен изглед.

Изработени од природно влакно, 

за зголемување на волумен. 

100% рачна изработка.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-50%
D'Eyeko SUPER FULL 901 D'Eyeko SUPER FULL 901
Меки, лесни и со природен изглед, за волумен. Изработени од природно влакно.  100% рачна изра..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS