За издолжување

За издолжување

Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување.
Изработени од природно влакно. 
100% рачна изработка.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-50%
D'Eyeko LENGHTENING 909 D'Eyeko LENGHTENING 909
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko LENGHTENING 908 D'Eyeko LENGHTENING 908
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-50%
D'Eyeko LENGHTENING 915 D'Eyeko LENGHTENING 915
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
105 ден.210 ден.
без ДДВ: 89 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS