Боја за веѓи и трепки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Боја за лице: Веѓи, Трепки и Брада Refectocil 15мл
Боја за покривање на бели влакна и визуелно нагласување на влакна на лицето: брадата, веѓите и трепк..
630 MKD
без ДДВ: 534 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS