D`eyeko

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
D'Eyeko DOUBLE 2001
Меки, лесни и со природен изглед, двослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
D'Eyeko DOUBLE 2002
Меки, лесни и со природен изглед, двослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна израб..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
-40%
D'Eyeko LENGHTENING 908
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
126 MKD210 MKD
без ДДВ: 107 MKD
-40%
D'Eyeko LENGHTENING 909
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
126 MKD210 MKD
без ДДВ: 107 MKD
-40%
D'Eyeko LENGHTENING 915
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
126 MKD210 MKD
без ДДВ: 107 MKD
D'Eyeko LONG BLACK
Додајте им на трепките пополн, нагласен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko MEDIUM BLACK
Додајте им на трепките пополн, природен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko NATURAL 912
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko NATURAL 913
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko NATURAL 916
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko NATURAL 917
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko NATURAL 918
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko NATURAL 919
Меки, лесни и со природен изглед. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка...
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko SHORT BLACK
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
-40%
D'Eyeko SUPER FULL 901
Меки, лесни и со природен изглед, за волумен. Изработени од природно влакно.  100% рачна изра..
126 MKD210 MKD
без ДДВ: 107 MKD
D'Eyeko TRENDY (двојни) 2001
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Двослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
215 MKD
без ДДВ: 182 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS