Трепки

Трепки

Меки, лесни и со природен изглед.
Изработени од природно влакно. 
100% рачна изработка.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Боја за лице: Веѓи, Трепки и Брада Refectocil 15мл
Боја за покривање на бели влакна и визуелно нагласување на влакна на лицето: брадата, веѓите и трепк..
630 MKD
без ДДВ: 534 MKD
D'Eyeko TRENDY (тројни) 3002
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Трослојни.Заведи го дур да трепнеш! ​ ..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
D'Eyeko TRENDY (тројни) 3003
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Трослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
D'Eyeko TRENDY (тројни) 3001
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Трослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
D'Eyeko TRENDY (двојни) 2006
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Двослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
215 MKD
без ДДВ: 182 MKD
D'Eyeko TRENDY (двојни) 2002
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Двослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
215 MKD
без ДДВ: 182 MKD
D'Eyeko TRENDY (двојни) 2001
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.  Двослојни. Заведи го дур да трепнеш! ​..
215 MKD
без ДДВ: 182 MKD
D'Eyeko TRENDY 916
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.   Заведи го дур да трепнеш! ​ ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
D'Eyeko TRENDY 917
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.   Заведи го дур да трепнеш! ​ ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
D'Eyeko TRENDY 915
Нова, трендовска линија на лесни и сензуални трепки.   Заведи го дур да трепнеш! ​ ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
Серум за Поттикнување на Растот на Трепките ANESI 5мл
ЗАЈАКНУВА, ЗГУСНУВА и го стимулира РАСТОТ. 66% ПОДОЛГИ и ПОГУСТИ трепки за само 28 дена. Текст..
510 MKD
без ДДВ: 432 MKD
D'Eyeko LENGHTENING 909
Меки, лесни и со природен изглед, за издолжување. Изработени од природно влакно.  100% рачна ..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko SHORT BLACK
Додајте им на трепките пополн, суптилен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko MEDIUM BLACK
Додајте им на трепките пополн, природен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD
D'Eyeko LONG BLACK
Додајте им на трепките пополн, нагласен изглед кој привлекува внимание, со овие лесно нанослив..
210 MKD
без ДДВ: 178 MKD

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS