Топилка за Восок Ролон 100мл

Топилка за Восок Ролон 100мл

1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Производител: MP Hair
Шифра на производ: 6467
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Употреба: Ролонот 100мл се поставува на топилката. 

Топилката се приклучува на струја. По постигнување на соодветната температура, восокот се аплицира на кожата. 

Состав: пластика. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS