Тело

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Fresh Amber парфмиран спреј за тело 200 ml
Fresh Feel Body Splash - лесни и освежителни мириси за тело! Нанесете после туширање или ка..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
Гел за туширање/купка СПА МАРИН 750мл.
Затворете ги очите и вдишете го морскиот ветрец. Оваа купка и гел за туширање ќе ве нурне во морскит..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Гел за туширање/купка КАПИНА 750мл.
Одвоите момент за релаксација со оваа прекрасна купка и гел за туширање од капина. Со природен ек..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Гел за туширање/купка ВАНИЛА-КОКОС 750мл.
За да ја исполните вашата бања со виталност, ги искомбиниравме двата прекрасни екстракти на кок..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
Гел за туширање/купка ВАНИЛА 750мл.
За вашите релаксирачки моменти пробајте ја оваа прекрасна купка и гел за туширање ванила екстракти. ..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.

Распродадено

Распродадено

Засилувач на тен SEA MAX Savage Tan III - SEA BRONZE 150мл
Боја за добивање на тен во солариум. Се употребува на клиенти што веќе имаат добиено основна боја. Г..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.

Распродадено

Распродадено

Засилувач на тен MAXIMUM Feral Dark II - SEA BRONZE 150мл
Боја за добивање на тен во солариум. Се употребува на клиенти што веќе имаат добиено основна боја. Г..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.

Распродадено

Распродадено

Засилувач на тен INTENSE Wild Color I - SEA BRONZE 150мл
Боја за добивање на тен во солариум. Се употребува на клиенти што сеуште немаат добиено основна боја..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
Foliserum DEPILEVE 30ml. против враснати влакна
Ултра навлажнувачки серум кој се аплицира после депилација. Во себе содржи салицилна киселина кој..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
WASHER Surf Wave Effect 600мл. - гел за туширање
АЛОХА! Се чувствувате храбро? Издигнете се на врвот од тие легендарни бранови на Хаваите. Wa..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Snow Fresh Effect 600мл. - гел за туширање
Стигнавте на врвот на светот, врвот на Хималаите. Предизвикајте лавина од снег, со огромно чувство н..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Истрчајте на Маракана, храмот на футбалот. Запалете го повикот на победата со електричниот ефект ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
WASHER Adrenalin Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Подгответе се за ритамот на големиот град. Формула инспирирана од космополитскиот ЊуЈорк, градот кои..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Anesi Silhouette Thermoslim Cream 500ml.
Најновата термоактивна крема со технолошки напредни активни состојки кои можат да го намалат цел..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
KAY SUN масло за тело 150мл.
Хидратантно масло за тело, збогатено со масло од Монои. Хидрира, штити и дава чувство на пријатно..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Foliscrub DEPILEVE 150ml. пилнг крем
Пилинг за тело на база на кокосов шеќер и алое вера. Механичкото отстранување на мртвите клетки н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2022. UKION SHOPS