Laiseven WASHER Snow Fresh Effect 600мл. - гел за туширање Стигнавте на врвот на светот, врвот на Хималаите. Предизвикајте лавина од снег, со огромно чувство на свежина. Слалом низ патеките. ЧУВСТВУВАЈТЕ СЕ СЛОБОДНО! .. Category: Мажи  >  Гел за туширање Product #: FF034 Regular price: 399 ден. 399 Available from: Depileve
WASHER Snow Fresh Effect 600мл. - гел за туширање

WASHER Snow Fresh Effect 600мл. - гел за туширање

399 ден.
Производител: Laiseven
Шифра на производ: FF034
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Стигнавте на врвот на светот, врвот на Хималаите. Предизвикајте лавина од снег, со огромно чувство на свежина.

Слалом низ патеките.

ЧУВСТВУВАЈТЕ СЕ СЛОБОДНО!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: washer, gel, dush, tushiranje, sport

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS