Четка за Парафанго третман (Дрвена) FITOLAB

Четка за Парафанго третман (Дрвена) FITOLAB

830 MKD
Производител: Fitolab
Шифра на производ: 6825
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Рачно изработена, прецизна четка со дрвена рачка.

Тежина: 60гр

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS