Fitolab Растеглива Фолија (за третмани за Слабеење) 300м Во комбинација со третман за слабеење, ги загрева и топи масните наслаги на телото. Помага Активните состојки на кремите за слабеење, длабоко да навлезат во кожата. Ја зголемува Ефикасноста на третманот. Должина: 300м .. Category: Тело  >  Анти-Целулит Product #: 6165 Regular price: 770 ден. 770 Available from: Depileve
Растеглива Фолија (за третмани за Слабеење) 300м

Растеглива Фолија (за третмани за Слабеење) 300м

770 ден.
Производител: Fitolab
Шифра на производ: 6165
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Во комбинација со третман за слабеење, ги загрева и топи масните наслаги на телото.

Помага Активните состојки на кремите за слабеење, длабоко да навлезат во кожата.

Ја зголемува Ефикасноста на третманот.

Должина: 300м

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: osmotska, folija, topi, masti, rastegliva

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS