Концентриран Ролон против Масни Чворови ANESI 10мл

Концентриран Ролон против Масни Чворови ANESI 10мл

250 MKD
Производител: Anesi
Шифра на производ: 6380/2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Моќен топлински концентрат во форма на ролон, што произведува удобно греење, без црвенило.
Ја поттикнува липолизата во одредени области, акумилирани во масните ткива.
 
Комбиниран коктел од:
  • Sensi-hot (формула за топлина)
  • Regu-shape (формула за обликување)
  • Regu-slim (формула за слабеење)
ја поттикнува периферната циркулација
и ефикасно ги согоруваат акумулираните липиди.  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rolon, protiv, masni, naslagi, celulit

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2019. UKION SHOPS