Масло за Масажа (за Затегање на Опуштена кожа) ANESI 150мл

Масло за Масажа (за Затегање на Опуштена кожа) ANESI 150мл

890 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: 6389
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Коктел од есенцијални масла со Ylang Ylang (стимулира и затегнува), марјорам,
мандарина (затегнува и ја подобрува микроциркулацијата), пченични `ркулци
и екстракт од макадамија. Затегнува и потхранува.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: maslo, zategnuva, koza, masaza, tonira

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS