Крема за Зацврстување на кожата ANESI 500мл

Крема за Зацврстување на кожата ANESI 500мл

1.550 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: 6386
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Содржи голема доза на Centella Asiatica, еластин и органски силикон, и го
надоместува недостатокот на цврстина и еластичност на кожата.
 
Со широк спектар на активни состојки од растително потекло, се произведува
по најнова технологија и под строг надзор на сопствените лаборатории.
 
Нежна е за кожата на телото и ги буди сетилата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: krem, zacvrstuva, koza, izmaznuva, tonira

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS