Ампули против Мек ЦЕЛУЛИТ ANESI 10мл

Ампули против Мек ЦЕЛУЛИТ ANESI 10мл

100 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: 6385
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Ампули за мек целулит (Количина):

За третирање на мек и одематски целулит:

  • Можност за јонизација и идеален за комбинирање со козметички апарати
  • Врши дренажа, ослободување на ткивата и елиминација на токсините акумулирани во интерстицијалниот простор
  • Делува на нуклеусот на адипоцитите (масните клетки) уништувајќи ги мастите
  • Ја зголемува микро-циркулацијата и венската пропустливост
  • Делува на ткивата со течности за решавање на проблемот со меко и сунгерасто ткиво

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ampuli, razbivanje, mek, celulit, koza

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS