Ампули против Цврст ЦЕЛУЛИТ ANESI 10мл

Ампули против Цврст ЦЕЛУЛИТ ANESI 10мл

100 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: 6383
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Ампули за цврст целулит (количина):
За третирање на цврст и компактен целулит:
  • Содржи екстракти од лимон и кофеин
  • Може да се јонизираат и идеално да се комбинираат со употреба на козметички апарат
  • Ги елиминира кератинизираните мртви клетки, го намалува нивното присуство на површината на кожата и ја зголемува пенетрацијата на активните состојки
  • Ги разбива масните наслаги и ја фаворизира липолизата (разложување на мастите со помош на липазниот ензим)
  • Серум со максимална концентрација на липо-редукторни активни состојки кои лесно навлегуваат во кожата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ampuli, razbivanje, cvrst, celulit, koza

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2020. UKION SHOPS